Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne

Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie

4. 4. 2013, 15:42

Při zařizování svých domácností nábytkem a dalšími doplňky Stále raději a častěji saháme po přírodních materiálech. A zdaleka nezůstáváme u dřevěné klasiky. Nabízejí se i exotičtější přírodniny. Například bambus.

Bambusové žaluzie

Přírodní materiály volíme pro výrobu nábytku, podlah, obložení, žaluzií a podobně z několika důvodů. Jednak je to samozřejmě jejich neopakovatelně krásný, luxusní a originální vzhled. Přírodní materiály jako například dřevo, bambus, korek navíc disponují i mnoha nenahraditelnými a nenapodobitelnými vlastnostmi nutnými pro kvalitní funkčnost nábytku, podlah nebo třeba žaluzií.

Bambusové žaluzie

Proč žaluzie z bambusu?

Naznačili jsme, že jednotlivé přírodní materiály se vyznačují nejrůznějšími vlastnostmi, které je přímo předurčují pro výrobu nábytku nebo jiných doplňků a vybavení domácnosti. Například bambus je jako stvořený ke zhotovení žaluzií. Samozřejmě máme na mysli vnitřní variantu okenních žaluzií. Bambus není tak odolný, aby mohl být vystaven povětrnostním vlivům a změnám počasí. Jinak je ale pro žaluzie skutečně ideální. Poptávka

Výhody bambusu

Buďme chvilku odborníky na bambus. Bambus vlastně není dřevo, jedné se o travinu. Nás zajímá především fakt, že obsahuje vysoké procento křemíku a díky tomu je velmi pevný a zároveň pružný. Ideální kombinace pro výrobu lamel vnitřních žaluzií. Odolají každodennímu používání. Jen tak se nezlomí ani nepoškodí. Navíc budou lehké, manipulace s nimi o to snadnější. Bambus je navíc o mnoho levnější než klasické dřevo. Lamely se nevyrábějí z masivu, ale jsou lepené. Bambusové žaluzie jsou lehké, vzdušné, ideální například i k umístění do balkónových dveří, prosklených vchodů na zahradu nebo terasu. Uplatníte je i v případě, že potřebujete zastínit střešní okna. Právě tam oceníte lehkost a vzdušnost žaluzií z bambusu nejvíce.

Ovládání bambusových žaluzií

BAMBUSOVÉ ŽALUZIE Žaluzie z bambusu můžete tradičně ovládat tyčkou a provázkem. Nabízí se ale i modernější a zároveň proti případnému zašmodrchání odolnější varianta řetízku. Je jen a vás, kterou možnost upřednostníte.
Zobrazení: 168140 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Bambusové žaluzie

    4. 4. 2013, 15:42 | Diskuze (0)

    Při zařizování svých domácností nábytkem a dalšími doplňky Stále raději a častěji saháme po přírodních materiálech. A zdaleka nezůstáváme u dřevěné klasiky. Nabízejí se i exotičtější přírodniny. Například bambus.

MARKÝZY
ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD
Venkovní žaluzie horizontální
VÝSUVNÉ PERGOLY
BEZPEČNOSTNÍ ŽALUZIE A ROLETY
SCREENOVÉ ROLETY
DESIGNOVÉ STÍNĚNÍ
HLINÍKOVÉ PERGOLY
STÍNÍCÍ DOPLŇKY VELUX
SÍTĚ PROTI HMYZU
Partnerské weby