Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie

4. 4. 2013, 15:42

Při zařizování svých domácností nábytkem a dalšími doplňky Stále raději a častěji saháme po přírodních materiálech. A zdaleka nezůstáváme u dřevěné klasiky. Nabízejí se i exotičtější přírodniny. Například bambus.

Bambusové žaluzie

Přírodní materiály volíme pro výrobu nábytku, podlah, obložení, žaluzií a podobně z několika důvodů. Jednak je to samozřejmě jejich neopakovatelně krásný, luxusní a originální vzhled. Přírodní materiály jako například dřevo, bambus, korek navíc disponují i mnoha nenahraditelnými a nenapodobitelnými vlastnostmi nutnými pro kvalitní funkčnost nábytku, podlah nebo třeba žaluzií.

Bambusové žaluzie

Proč žaluzie z bambusu?

Naznačili jsme, že jednotlivé přírodní materiály se vyznačují nejrůznějšími vlastnostmi, které je přímo předurčují pro výrobu nábytku nebo jiných doplňků a vybavení domácnosti. Například bambus je jako stvořený ke zhotovení žaluzií. Samozřejmě máme na mysli vnitřní variantu okenních žaluzií. Bambus není tak odolný, aby mohl být vystaven povětrnostním vlivům a změnám počasí. Jinak je ale pro žaluzie skutečně ideální. Poptávka

Výhody bambusu

Buďme chvilku odborníky na bambus. Bambus vlastně není dřevo, jedné se o travinu. Nás zajímá především fakt, že obsahuje vysoké procento křemíku a díky tomu je velmi pevný a zároveň pružný. Ideální kombinace pro výrobu lamel vnitřních žaluzií. Odolají každodennímu používání. Jen tak se nezlomí ani nepoškodí. Navíc budou lehké, manipulace s nimi o to snadnější. Bambus je navíc o mnoho levnější než klasické dřevo. Lamely se nevyrábějí z masivu, ale jsou lepené. Bambusové žaluzie jsou lehké, vzdušné, ideální například i k umístění do balkónových dveří, prosklených vchodů na zahradu nebo terasu. Uplatníte je i v případě, že potřebujete zastínit střešní okna. Právě tam oceníte lehkost a vzdušnost žaluzií z bambusu nejvíce.

Ovládání bambusových žaluzií

BAMBUSOVÉ ŽALUZIE Žaluzie z bambusu můžete tradičně ovládat tyčkou a provázkem. Nabízí se ale i modernější a zároveň proti případnému zašmodrchání odolnější varianta řetízku. Je jen a vás, kterou možnost upřednostníte.
Zobrazení: 165526 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Bambusové žaluzie

    4. 4. 2013, 15:42 | Diskuze (0)

    Při zařizování svých domácností nábytkem a dalšími doplňky Stále raději a častěji saháme po přírodních materiálech. A zdaleka nezůstáváme u dřevěné klasiky. Nabízejí se i exotičtější přírodniny. Například bambus.

MARKÝZY
ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD
Venkovní žaluzie horizontální
VÝSUVNÉ PERGOLY
BEZPEČNOSTNÍ ŽALUZIE A ROLETY
SCREENOVÉ ROLETY
DESIGNOVÉ STÍNĚNÍ
HLINÍKOVÉ PERGOLY
STÍNÍCÍ DOPLŇKY VELUX
SÍTĚ PROTI HMYZU
Partnerské weby