Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne

Bambusové žaluzie

Dřevěné žaluzie

4. 4. 2013, 15:34

Na dřevo, coby materiál k výrobě nábytku a dalších doplňků do našich domácností, nenecháme dopustit. Poptávka zákazníků stejně tak jako nejrůznější recenze jsou toho naprosto jasným důkazem. I dřevěné žaluzie patří k těm nejoblíbenějším.

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie díky vlastnostem a variabilitě dřeva jsou nádherné a maximálně využitelné, vkusné, funkční, odolné. Dřevěné žaluzie se nabízejí jako venkovní i vnitřní varianta okenních žaluzií. Jsou dostatečně odolné a pevné, aby ochránili vaší domácnost před případnými zloději i vaše okna před vlivy počasí. Velmi tak prodlouží životnost oken, čímž vám ušetří dost peněz.

Bambusové žaluzie

Dřevěné žaluzie jako vnitřní varianta

Dřevo je materiál, který je nejen velmi odolný, pevný, stálý. Umí bránit zlodějům i povětrnostním vlivům. Dřevo je i velmi krásné, luxusní. Dřevěné žaluzie tak umisťujeme nejen zvenčí, ale i jako vnitřní variantu okenních žaluzií. V nabídkách je mnoho druhů dřeva, které se k jejich výrobě používají. Smrk, borovice, olše, lípa? nebo snad exotické meranti? Odstíny jednotlivých dřevin umožňují skutečně obrovskou variabilitu dřevěných okenních žaluzií. Vzhled dřevěných žaluzií je skutečně luxusní, designový skvost.
Poptávka

Varianty dřevěných žaluzií

Dřevěné lamely žaluzií mohou být uchyceny v horizontálním i vertikálním směru. Vertikální varianta umožňuje dokonce i výrobu lamel z masivu. Robustní žaluzie tak působí skutečně dokonale. Variabilita dřevěných žaluzií poskytuje možnost umístit je do místností vybavených veskrze moderně a stejně tak budou nádherně ladit s nábytkem starožitným.

Luxus dřeva

BAMBUSOVÉ ŽALUZIE Pokud prozkoumáte nabídky, fotogalerie a ceníky žaluzií, dojdete asi k závěru, že dřevěná varianta je luxusní, variabilní co do vzhledu i funkčnosti, ale zároveň i trochu dražší. Žaluzie ze dřeva jsou samozřejmě o něco dražší z toho důvodu, že dřevo je prostě trochu dražší než materiály uměle vyrobené. Například lamino. Lamino ale umí vzhled dřeva napodobit k nerozeznání od přírodního materiálu. Můžete toho jistě využít a ušetřit, aniž byste se vzdali luxusní podoby dřeva.
Zobrazení: 181458 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Dřevěné žaluzie

  4. 4. 2013, 15:34 | Diskuze (0)

  Na dřevo, coby materiál k výrobě nábytku a dalších doplňků do našich domácností, nenecháme dopustit. Poptávka zákazníků stejně tak jako nejrůznější recenze jsou toho naprosto jasným důkazem. I dřevěné žaluzie patří k těm nejoblíbenějším.

 • Dřevěné žaluzie ceník

  14. 9. 2012, 15:52 | Diskuze (0)

  Pořizujete obranu proti příliš intenzivním letním slunečním paprskům v podobě žaluzií? Rozhodli jste se pro žaluzie dřevěné? Kolik vás budou stát, ptáte se? Nahlédněme společně do ceníků dřevěných žaluzií.

 • Dřevěné žaluzie akce

  14. 9. 2012, 15:51 | Diskuze (0)

  Ať už si dnes pořizujeme a kupujeme v podstatě cokoli, vždy nás jistě zajímá cena, kterou za danou věc zaplatíme. Snažíme se ve vlastním zájmu ušetřit. Šetříme ale skutečně vždy ve svůj prospěch? Pozor!

 • Dřevěné venkovní žaluzie

  14. 9. 2012, 15:49 | Diskuze (0)

  Venkovní nebo také takzvaně předokenní varianty žaluzií a rolet stále stoupají v oblibě. Poptávka po nich i recenze jejich majitelů jsou jasným důkazem jejich předností a výhod. Z nabízených materiálů patří k nejoblíbenější variantě dřevěné venkovní žaluzie.

 • Žaluzie dřevěné

  22. 6. 2012, 13:56 | Diskuze (0)

  Materiály využívané k výrobě nábytku a dalšího vybavení našich domácností a pracovišť jsou skutečně velmi pestré. Prví místo z hlediska oblíbenosti i kvality však stále zaujímá tradiční a nepřekonatelné dřevo.