Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne

Záclonové žaluzie

Žaluzie a doplňky

19. 6. 2012, 11:01

Chcete svou domácnost či bránit před příliš intenzivními slunečními paprsky? Přejete si zároveň uchránit sebe i svůj majetek před vstupem zlodějů? Toužíte navíc svůj domov či pracoviště zkrášlit? Pořiďte si správné žaluzie vybavené příslušnými doplňky.

Žaluzie a doplňky

Pokud jste skutečně na všechny otázky odpověděli, že právě to potřebujete, právě po tom toužíte, věřte, že všechna vaše přání, tužby a potřeby je skutečně schopna splnit jedna jediná věc. Správně vybrané okenní žaluzie a jejich doplňky. Žaluzie umí stínit, zabezpečit i krášlit. Právě proto se nabízejí v mnoha variantách a doplněních. Opravdu stačí jen dobře zvolit. Tak pojďme na to.

Doplňky žaluzií

Velmi významnou roli hrají doplňky žaluzií především v případě, že si pořizujete venkovní variantu, a od žaluzií tak očekáváte, že odolají zlodějům a stejně tak i vlivům počasí. Předně pozor na materiál, pro který se rozhodnete. Například dřevo, plast, hliník nebo další druky kovů a umělých hmot můžeme jen doporučit. Venkovní žaluzie je také vhodné dovybavit bezpečnostním kováním, popřípadě i zámkem.

Sezame, otevři se!

K dalším doplňkům venkovní varianty okenních žaluzií patří i dálkové ovládání. Nechcete přece při každé manipulaci s nimi otevírat okna a především v zimním období tak riskovat zbytečný únik tepla a energie. Navíc žaluzie jednoduše zatáhnete i ve chvíli, kdy jste zjistili, že jste to opomněli učinit před odchodem z bytu. Dálkově ovládané žaluzie mohou být i uvnitř místnosti. Takový doplněk například usnadní manipulaci s vertikálními žaluziemi vyrobenými z dřevěného masivu. Jejich zatažení a roztažení bude nejen jednodušší, ale co si budeme povídat, i efektivnější. Oslňte návštěvy u vás doma nebo obchodní partnery v kanceláři žaluziemi ovládanými na dálku!

Volte odolné doplňky

Pokud jste se rozhodli zůstat u ručního ovládání žaluzií, máte také na výběr z několika variant doplňků. Manipulovat s lamelami můžete pomocí šňůrek nebo tyček. Pokud zvolíte druhou variantu, uvědomte si, že tyčky musí odolat každodennímu používání. Takže pozor na materiál, ze kterého budou vyrobeny.
Zobrazení: 159149 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Žaluzie levně

  4. 4. 2013, 15:49 | Diskuze (0)

  Plánujete dovybavit své bydlení nebo například i kancelář novými žaluziemi? Jistě přemýšlíte o tom, jak je pořídit pokud možno levně. A přesto byste neradi ustoupili ze svých požadavků na jejich kvalitu a vzhled. Možností, jak ušetřit je hned několik.

 • Žaluzie náhradní díly

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  K jednomu z podstatných prvků našich interiérů patří beze sporu také kvalitní stínící technika. Vaše okna se dají také zkrášlit kouskem pravé nefalšované přírody v podobě atraktivních žaluzií. Při instalaci musíme také myslet na žaluzie náhradní díly.

 • Látkové žaluzie

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  Látkové žaluzie jsou absolutně dokonalý a perfektní produkt. nechcete se vzdát klasických záclon? Moderní látkové žaluzie hýří těmi nejkrásnějšími látkami. Látkové žaluzie jsou také výrazným dekorativním prvkem.

 • Papírové žaluzie do oken

  4. 4. 2013, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud jste s příchodem léta došli k závěru, že na sluneční paprsky jste se sice dlouho těšili a teď si je chcete užívat, ale jen tam, kde o ně stojíte, papírové žaluzie jsou tu pro vás. Slunce u vody ano, přehřátá kancelář nebo obývák rozhodně ne!

 • Vnitřní žaluzie

  4. 4. 2013, 15:43 | Diskuze (0)

  Na léto jsme se těšili. Sluneční paprsky si teď můžeme konečně vychutnat plnými doušky. Přiznejme si ale, že někdy už o ně tolik nestojíme. Přehřáty obývák či kancelář, to není nic příjemného. Vybavme je proto vnitřními žaluziemi.

MARKÝZY
ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD
Venkovní žaluzie horizontální
VÝSUVNÉ PERGOLY
BEZPEČNOSTNÍ ŽALUZIE A ROLETY
SCREENOVÉ ROLETY
DESIGNOVÉ STÍNĚNÍ
HLINÍKOVÉ PERGOLY
STÍNÍCÍ DOPLŇKY VELUX
SÍTĚ PROTI HMYZU
Partnerské weby