Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne

Látkové rolety

Látkové rolety Praha

4. 4. 2013, 15:48

Interiérové látkové rolety jsou oblíbenou dekorací do každého bytu i kanceláře. Tento tradiční výrobek přetrval ve své podobě celá staletí a pořád s ním musíte počítat při interiérových pracích pro zastínění slunečního svitu.

Látkové rolety Praha

Nejznámějším výrobkem jsou interiérové látkové rolety. Stále jsou jednou z nejvíce využívaných stínících technik. Příjemné a nenásilné zastínění interiéru, spolu s jednoduchou konstrukcí a ovládáním jsou hlavní devizou tohoto interiérového výrobku - látkových rolet. Existuje řada modelů s různými designy a ovládáním, které můžete využít pro váš pokoj

Bambusové žaluzie

Materiály pro látkové rolety Praha

Materiály použité, ze kterých jsou látkové rolety Praha, mají vynikající vlastnosti Horní toč látkové rolety a tubus jsou ve většině případů z kvalitního hliníku, v některých případech může být i ocelový. Stínící tkanina pro interiérové látkové rolety je vyrobena z kvalitních ověřených materiálů, které mají podle druhu použité tkaniny různou propustnost světla. Při požadavku na intenzivnější zastínění se používají naprosto neprůsvitné materiály se potaženou rubovou stranou. Pro dekorativní roletu může být použita látka s vodorovnými či svislými pruhy ve dvou rozdílných intenzitách zastínění. Při dvojitém vedení této látky a možnosti posunu překrývání pruhů je umožněna proměnlivá intenzita zastínění interiéru zároveň se zajímavými světelnými efekty, které na povrchu látkové rolety vznikají.
Poptávka

Jaké jsou Hlavní komponenty látkové rolety

Látková roleta se skládá z navíjecího tubusu umístěného v horní části, ten bývá i velmi často uzpůsoben k uchycení rolety na zeď či horní okraj okenního výklenku pomocí dvou úchytů. Dále je to látka, ze které je roleta vyrobena. Tkanina má různou propustnost světla, někdy bývá i naprosto neprůhledná. Ve spodní části je zátěžový profil, aby roleta byla při rozvinuté poloze dokonale vypnutá. Důležitou součástí látkové rolety je i ovládání. Ovládací prvek je tvořen většinou řetízkem nebo dekorativním lankem, pružinovým systémem k jednoduchému navíjení rolety na tubus. SCREENOVÉ ROLETY
Zobrazení: 175822 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Látkové rolety Praha

    4. 4. 2013, 15:48 | Diskuze (0)

    Interiérové látkové rolety jsou oblíbenou dekorací do každého bytu i kanceláře. Tento tradiční výrobek přetrval ve své podobě celá staletí a pořád s ním musíte počítat při interiérových pracích pro zastínění slunečního svitu.