Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Látkové rolety

Látkové žaluzie

4. 4. 2013, 15:45

Látkové žaluzie jsou absolutně dokonalý a perfektní produkt. nechcete se vzdát klasických záclon? Moderní látkové žaluzie hýří těmi nejkrásnějšími látkami. Látkové žaluzie jsou také výrazným dekorativním prvkem.

Látkové žaluzie

Látkové žaluzie také navozují jistý pocit a dojem soukromí. S látkovými žaluziemi vpustíte do interiéru příjemné tlumené světlo. Látkové také mají jednu velice praktickou výhodu. Jednoznačně přispívají k omezení pronikání do interiéru a zároveň propouštějí do interiéru dostatek světla. Chrání také mimo jiné vnitřní nábytek a podlahy. Látkové žaluzie jsou ideální stínící technikou.

Bambusové žaluzie

Látkové žaluzie a jejich ovládání

Látkové žaluzie se dají ovládat několika ovládacími technikami. Standardně se látkové žaluzie ovládají klasickou a velice jednoduchou ovládací technikou. Je jí klasická šňůrka doplněná nejrůznějšími elegantními a estetickými závažími. Šnůra je zárukou hladkého a tichého provozu.

Dynamické a revoluční ovládání látkových žaluzií

Pro dokonalý a pohodlný komfort se dají také látkové žaluzie doplnit velice efektivním motorkem. Motorek se dá také prakticky doplnit dálkovým ovladačem.
Poptávka

Moderní látkové žaluzie a naše domovy

Látkové žaluzie si získávají stále větší popularitu a oblibu. Stávají se dominantou mnoha bytových prostorů a kanceláří. Zároveň velice elegantně a prakticky nahrazují klasické záclony nebo závěsy.

Vertikální látkové žaluzie

Celkově dělíme žaluzie do několika základních druhů. Látkové žaluzie se dají zařadit mezi vertikální žaluzie spolu s plastovými a dřevěnými. Dále se žaluzie dělí do dvou skupin jako domykavé a nedomykavé.

Látkové žaluzie a jejich nejčastější použití.

Látkové žaluzie se používají k několika účelů. Tradičně k regulaci prostupu světla a vzduchu. Dále nejčastěji k zakrývání oken. Používají se mimo jiné také k zakrývání průduchů klimatizací a chladičů.

Látkové žaluzie dokonalá estetika

ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE Látkové žaluzie mohou být také velice výraznou a podstatnou dominantou mnoha interiérů. Látkové žaluzie zažívají poslední dobou obrovský boom. Skrývají v sobě mnoho neocenitelných a praktických výhod. Látkové žaluzie dokonalý design.
Zobrazení: 170857 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Látkové žaluzie

    4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

    Látkové žaluzie jsou absolutně dokonalý a perfektní produkt. nechcete se vzdát klasických záclon? Moderní látkové žaluzie hýří těmi nejkrásnějšími látkami. Látkové žaluzie jsou také výrazným dekorativním prvkem.

MARKÝZY
ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD
Venkovní žaluzie horizontální
VÝSUVNÉ PERGOLY
BEZPEČNOSTNÍ ŽALUZIE A ROLETY
SCREENOVÉ ROLETY
DESIGNOVÉ STÍNĚNÍ
HLINÍKOVÉ PERGOLY
STÍNÍCÍ DOPLŇKY VELUX
SÍTĚ PROTI HMYZU
Partnerské weby