Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Obrázek není k dispozici

Markýzy venkovní ceník

4. 4. 2013, 15:46

Markýzy bez nosného profilu se řadí mezi nejjednodušší a také nejlevnější typ venkovních markýz. Jejich velkou výhodou je tedy nižší hmotnost a nižší pořizovací náklady oproti jiným typům markýz. Markýzy venkovní ceník je dán především jejími rozměry.

Markýzy venkovní ceník

Menší terasa nebo balkon vyžadují také úměrnou velikost venkovních markýz. Otevřené markýzy bez nosných profilů jsou jednoduchým a ekonomickým řešením pro zastínění menších teras, balkonu nebo lodžií. Optimální poměr mezi cenou a užitnou hodnotou je nespornou výhodou. Jednoduchá konstrukce a markýzy venkovní ceník je skvělou volbou do příjemných deseti tisíc korun i s montáží a DPH.

Bambusové žaluzie

Skvělé a báječné polokazetové markýzy venkovní ceník

Polokazetové markýzy venkovní v sobě skvěle kombinují vlastnosti klasických a kazetových konstrukcí. Kazeta prakticky chrání chrání látky v zataženém stavu před nepříznivými vlivy počasí. Kazeta také dodává markýzám vysokou eleganci vkusu v kombinaci s estetickým vkusem. Polokazetové markýzy mají jednu velkou přednost oproti klasickým kazetovým markýzám. Jsou podstatně levnější a mají také lehčí konstrukci. Polokazetové markýzy jsou moderní a stylové. Jejich vysoká spolehlivost je přímo úměrná pořizovacím nákladům.
Poptávka

Relaxaci umožní dokonalé polokazetové markýzy venkovní ceník

Polokazetové markýzy venkovní ceník vám vždy umožní krásnou relaxaci během horkých letních dní na balkoně nebo terase. Můžete pracovat a také se skvěle bavit. Ideálním modelem pro zastínění teras jsou markýzy o velikosti maximální šířky 7 m a s maximálním výsuvem 3,6 m a s ručním ovládáním. Nechte se hýčkat příjemným posezením i za letních dní s příznivou cenou markýzy venkovní ceník s DPH a montáží. Tento typ markýz je cenově dostupný okolo 18 000 Kč.
SCREENOVÉ ROLETY

Luxusní polokazetové markýzy venkovní ceník

Pokročilé zahraniční technologie a luxusní provedení tvoří kompaktní celek polokazetových markýz. Nápadité tvary a konstrukce dodávají markýzám venkovním svěží a mladistvý design. Podstatnými prvky jsou také větší imunita vůči znečištění a počasí. Maximální výsuv 3,5 m a maximální šířka 7 m a cena okolo 45 000 Kč tak to jsou markýzy venkovní ceník. V ceně je zahrnuta instalace, montáž, DPH a také motor s otř. čidlem.
Zobrazení: 213512 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Markýzy venkovní

  4. 4. 2013, 15:46 | Diskuze (1)

  Je mnoho využití pro venkovní markýzy, a proto je také na trhu nepřeberné množství jednotlivých druhů. Stín před pálícím sluncem i příjemné závětří nabízejí pro domy, balkony i venkovní posezení.

 • Markýzy venkovní ceník

  4. 4. 2013, 15:46 | Diskuze (0)

  Markýzy bez nosného profilu se řadí mezi nejjednodušší a také nejlevnější typ venkovních markýz. Jejich velkou výhodou je tedy nižší hmotnost a nižší pořizovací náklady oproti jiným typům markýz. Markýzy venkovní ceník je dán především jejími rozměry.

 • Výsuvné markýzy

  26. 9. 2012, 14:22 | Diskuze (0)

  Markýzy mají lehkou konstrukci a jsou umístěny nad vchodem, oknem, terasou, nebo balkónem. Většinou se jedná o textilní clonu proti slunci a o nejúčinnější regulátor tepla. Markýza je mezi stínící technikou doslova šlechtičnou.

 • Markýzy

  13. 12. 2011, 14:01 | Diskuze (0)

  Markýza v tomto případě není francouzský ženský šlechtický titul, ale lehká konstrukce nad vchodem, oknem, terasou, nebo balkónem. Většinou se jedná o textilní clonu proti slunci. Je ale pravdou, že markýza je mezi stínící technikou doslova šlechtičnou.

 • Markýzy, žaluzie a rolety vám poskytnou požadový stín

  13. 12. 2011, 11:25 | Diskuze (1)

  Stínící technika je velmi důležitá, při zabránění a vnikání nežádoucích slunečných paprsků do místnosti, které nám znesnadňují sledování oblíbeného programu v televizi nebo třeba práci na počítači.

MARKÝZY
ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD
Venkovní žaluzie horizontální
VÝSUVNÉ PERGOLY
BEZPEČNOSTNÍ ŽALUZIE A ROLETY
SCREENOVÉ ROLETY
DESIGNOVÉ STÍNĚNÍ
HLINÍKOVÉ PERGOLY
STÍNÍCÍ DOPLŇKY VELUX
SÍTĚ PROTI HMYZU
Partnerské weby