Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne

Záclonové žaluzie

Papírové žaluzie do oken

4. 4. 2013, 15:44

Pokud jste s příchodem léta došli k závěru, že na sluneční paprsky jste se sice dlouho těšili a teď si je chcete užívat, ale jen tam, kde o ně stojíte, papírové žaluzie jsou tu pro vás. Slunce u vody ano, přehřátá kancelář nebo obývák rozhodně ne!

Papírové žaluzie do oken

Žaluzie jsou řešením pro každou místnost, do které se slunce dere více než byste si přáli. Chcete si je pořídit, ale zároveň stojíte o to, aby nebyly nijak drahé? Volte papírové žaluzie. Ceník žaluzií je totiž ovlivněn především materiálem, ze kterého jsou lamely vyrobeny. V porovnání se dřevem, plastem či textiliemi tak papírové žaluzie pořídíte skutečně za hubičku.

Bambusové žaluzie

Nádhera za hubičku

Vedle toho, že v případě papírových žaluzií jistě velmi oceníte jejich nízké pořizovací náklady, vás určitě potěší i bohatost nabídky jejich provedení. Předně umístění lamel u papíru umožňuje vertikální i horizontální směr. Moderní vertikální papírové žaluzie velmi efektivně imitují závěs či záclonu do okna. Jsou tedy ideálním řešením pro ty z vás, kteří si přejí žaluzie méně nápadné. Pokud naopak toužíte po tom, aby každá návštěva ihned ocenila, jaké krásné nové žaluzie to zdobí váš obývák či kancelář, popusťte uzdu své fantazii a vybírejte ze skutečně široké palety pestrých barev, vzorů, odstínů.
Poptávka

Lehkost, vzdušnost

Papír je na pohled i v tom pravém slova smyslu velmi lehkým materiálem. Díky tomu budou papírové žaluzie nejen esteticky vzdušným doplňkem místnosti, ale především manipulace s nimi bude jednoduchá. A navíc je díky tomu možné vybavit jimi například i dveře na balkón či terasu nebo střešní variantu oken. Právě na těchto místech oceníme fakt, že žaluzie je nijak nezatíží. Otevírání a zavírání tak nebude omezeno.

Lehké ale pevné

Horizontální žaluzie Pokud vás teď napadá otázka, že papírové žaluzie jsou levné, lehké, krásné, … ale na jak dlouho? Věřte, že se samozřejmě nejedná o papír jen tak ledajaký. Životnost papírových žaluzií se nijak neliší od ostatních materiálů. Odolají běžné manipulaci i údržbě. Stačí je čas od času zbavit prachu pomocí vysavače a věřte, že vám budou dlouho sloužit po funkční i estetické stránce.
Zobrazení: 199549 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Papírové žaluzie do oken

  4. 4. 2013, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud jste s příchodem léta došli k závěru, že na sluneční paprsky jste se sice dlouho těšili a teď si je chcete užívat, ale jen tam, kde o ně stojíte, papírové žaluzie jsou tu pro vás. Slunce u vody ano, přehřátá kancelář nebo obývák rozhodně ne!

 • Papírové žaluzie

  4. 4. 2013, 15:38 | Diskuze (0)

  Léto je tady a my užíváme sluneční paprsky plnými doušky. Na koupališti či pláži, u vody i na procházce v parku. Ale doma? Nebo v kanceláři? Není nám slunce občas tak trochu na obtíž? Papírové žaluzie jsou řešením!

 • Samolepicí papírové žaluzie

  22. 6. 2012, 13:56 | Diskuze (0)

  Žaluzie se v poslední době dají vyrobit v podstatě z čehokoli. Fantazii se meze nekladou. Nehladě na fakt, že se od typu materiálu do velké míry odvíjí i cena žaluzií. Co jsou to tedy například samolepicí papírové žaluzie?