Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne

Záclonové žaluzie

Papírové žaluzie

4. 4. 2013, 15:38

Léto je tady a my užíváme sluneční paprsky plnými doušky. Na koupališti či pláži, u vody i na procházce v parku. Ale doma? Nebo v kanceláři? Není nám slunce občas tak trochu na obtíž? Papírové žaluzie jsou řešením!

Papírové žaluzie

Žaluzie stoprocentně vyřeší problém s příliš intenzivními slunečními paprsky. Vždyť sedět v rozpálené kanceláři celý pracovní den nechce nikdo z vás. Podobně je to i s naší domácností. Toužíte ale po variantě žaluzií, která stoprocentně splní svou funkci, a přitom nebude nijak nápadná. Nechcete okna takzvaně zabednit dřevem či plastem? Zvolte tedy papírové žaluzie.

Bambusové žaluzie

Proč žaluzie z papíru?

Papírové žaluzie jsou rozhodně tou nejvzdušnější a nejlehčí variantou žaluzií. Rozhodně vaše okna nezabední. Naopak papírové žaluzie velmi často v podstatě jen nahrazují záclonu nebo závěsy do oken. Například v případě, že papírové lamely žaluzií jsou umístěny ve vertikálním směru, imitují žaluzie nádhernou záclonku. Hodí se tak například do oken menších rozměrů, ve kterých nepůsobí jako pěst na oko.
Poptávka

Papír je lehký

STÍNÍCÍ DOPLŇKY VELUXPapír je materiál lehký a vzdušný nejen na pohled ale i co se jeho skutečné hmotnosti týká. Díky tomu jsou papírové žaluzie ideální variantou pro zastínění dveří na balkón, vchodu na terasu, prosklených dveří, které vedou na zahradu. Jejich otvírání a zavírání nebude zbytečně omezováno a ztíženo těžkými žaluziemi ze dřeva nebo umělých hmot. Podobně i manipulace se střešní variantou oken bude o mnoho snadnější, umístíme-li do nich papírové žaluzie.

Papír je lehký i odolný

SCREENOVÉ ROLETY

Nenechte se ale zmást. Papírové žaluzie jsou lehoučké a zároveň i velmi odolné. Jistě předpokládáte, že se nejedná o papír jen tak ledajaký. Životností se papírové žaluzie bez problémů vyrovnají těm ze dřeva, plastu, bambusu. Navíc jistě oceníte, že patří k těm cenově opravdu velmi dostupným variantám. Proto po papírových žaluziích velmi často sáhnou i majitelé hotelů, restaurací, kancelářských budov a podobně, kde je nutné zastínit skutečně velký počet oken. Navíc případné poškození žaluzií hostem a jejich nutná výměna nebude takovou finanční újmou.

Zobrazení: 197108 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Papírové žaluzie do oken

  4. 4. 2013, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud jste s příchodem léta došli k závěru, že na sluneční paprsky jste se sice dlouho těšili a teď si je chcete užívat, ale jen tam, kde o ně stojíte, papírové žaluzie jsou tu pro vás. Slunce u vody ano, přehřátá kancelář nebo obývák rozhodně ne!

 • Papírové žaluzie

  4. 4. 2013, 15:38 | Diskuze (0)

  Léto je tady a my užíváme sluneční paprsky plnými doušky. Na koupališti či pláži, u vody i na procházce v parku. Ale doma? Nebo v kanceláři? Není nám slunce občas tak trochu na obtíž? Papírové žaluzie jsou řešením!

 • Samolepicí papírové žaluzie

  22. 6. 2012, 13:56 | Diskuze (0)

  Žaluzie se v poslední době dají vyrobit v podstatě z čehokoli. Fantazii se meze nekladou. Nehladě na fakt, že se od typu materiálu do velké míry odvíjí i cena žaluzií. Co jsou to tedy například samolepicí papírové žaluzie?