Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne
 • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Látkové rolety

Předokenní rolety ceník

4. 4. 2013, 15:48

Rolety nejsou jen nevzhledné kusy látky, jaké bývají k vidění ve starých panelácích. Předokenní rolety jsou praktickým pomocníkem, který vás chrání před povětrností a spoří vám teplo.

Předokenní rolety ceník

Pořízením předokenních rolet určitě neprohloupíte. Hliníkové předokenní rolety pomáhají s izolací domů, chrání také před případným vykradením skrze okno, ale zvládají toho ještě víc. Škála jejich využití a výhod je široká a nejen o ní si budeme povídat v tomto článku. Druhá část je pak věnovaná tomu, jak je pořídit za rozumnou cenu.

Bambusové žaluzie

Co všechno předokenní rolety umí

Instalace předokenních rolet má mnoho výhod. Nejen, že se takové rolety dají nainstalovat snad k jakémukoliv typu okna i při zvláštních stavebních požadavcích, co se týče funkcí a výhod, nabízí jich mnohonásobně více, než ty klasické panelákové. Stejně jako ony jsou prvky stínící techniky, ovšem ještě navíc vám pomáhají uspořit při vytápění díky zlepšení izolačních vlastností, fungují též jako ochrana před zloději, tlumí zvuk a nabízejí možnost instalace sítě proti hmyzu. Kvalitní hliníková konstrukce pak odolá jakémukoliv počasí. Poptávka

Ceník předokenních rolet a kde ho sehnat

Pokud uvažujete o pořízení předokenních rolet, jistě vás bude zajímat, za jaké ceny je můžete pořídit. Určitě je možné obejít kamenné prodejny výrobců a zde si ceníky vyžádat, případně si o ně napsat poštou, ovšem taková metoda zabere zbytečně moc času. A čas jsou peníze. Mnohem snadnější je navštívit internetové stránky výrobců a prodejců, zde by vás měly čekat alespoň orientační ceníky těch nejběžnějších okenních rozměrů. Ovšem pokud zrovna rozměr vašeho okna nenaleznete, netruchlete. Mnohý výrobce nabízí výrobu předokenních hliníkových rolet na míru, takže si vystačíte s tím, když jim zašlete přesné požadované rozměry. Ceny uvedené v ceníku vám pak mohou posloužit pro orientaci, v jaké tak přibližné cenové relaci se budou nacházet vaše rolety. SCREENOVÉ ROLETY
Zobrazení: 210236 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Předokenní rolety ceník

  4. 4. 2013, 15:48 | Diskuze (0)

  Rolety nejsou jen nevzhledné kusy látky, jaké bývají k vidění ve starých panelácích. Předokenní rolety jsou praktickým pomocníkem, který vás chrání před povětrností a spoří vám teplo.

 • Předokenní rolety ceník

  6. 3. 2012, 11:07 | Diskuze (0)

  Téměř nováčkem v okenních doplňcích jsou předokenní rolety. Chrání před přílišným světlem, hlukem i krupobitím, ale i v létě před přílišným horkem a v zimě naopak před chladem. Ceny v ceníku předokenních rolet se odvíjí od kvality materiálu, velikosti lamel a typu ovládání.

MARKÝZY
ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD
Venkovní žaluzie horizontální
VÝSUVNÉ PERGOLY
BEZPEČNOSTNÍ ŽALUZIE A ROLETY
SCREENOVÉ ROLETY
DESIGNOVÉ STÍNĚNÍ
HLINÍKOVÉ PERGOLY
STÍNÍCÍ DOPLŇKY VELUX
SÍTĚ PROTI HMYZU
Partnerské weby