Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne
  • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

Římské rolety do kuchyně

4. 4. 2013, 15:50

Látkové roletyV posledních letech se římské rolety stávají stále více oblíbeným stínícím prostředkem. Vedle obytných prostor a kanceláří se začínají velmi často používat i do jiných prostor, např. skladovací místnosti, ale i do kuchyně


Žaluzie levně

4. 4. 2013, 15:49

Záclonové žaluziePlánujete dovybavit své bydlení nebo například i kancelář novými žaluziemi? Jistě přemýšlíte o tom, jak je pořídit pokud možno levně. A přesto byste neradi ustoupili ze svých požadavků na jejich kvalitu a vzhled. Možností, jak ušetřit je hned několik.


Předokenní rolety ceník

4. 4. 2013, 15:48

Látkové roletyRolety nejsou jen nevzhledné kusy látky, jaké bývají k vidění ve starých panelácích. Předokenní rolety jsou praktickým pomocníkem, který vás chrání před povětrností a spoří vám teplo.


Látkové rolety Praha

4. 4. 2013, 15:48

Látkové roletyInteriérové látkové rolety jsou oblíbenou dekorací do každého bytu i kanceláře. Tento tradiční výrobek přetrval ve své podobě celá staletí a pořád s ním musíte počítat při interiérových pracích pro zastínění slunečního svitu.


Výsuvná markýza

4. 4. 2013, 15:47

Záclonové žaluzieVýsuvná markýza je ideálním zastíněním balkonů a teras. Zároveň je také elegantním řešením. Výsuvná markýza v každé pozic umožňuje dokonalé napnutí látky. Výsuvná markýza také představuje nejoblíbenější typ markýz. Doplňuje také elegantně fasádu domu.


Markýzy venkovní

4. 4. 2013, 15:46

Bezpečnostní žaluzieJe mnoho využití pro venkovní markýzy, a proto je také na trhu nepřeberné množství jednotlivých druhů. Stín před pálícím sluncem i příjemné závětří nabízejí pro domy, balkony i venkovní posezení.


Markýzy venkovní ceník

4. 4. 2013, 15:46

Obrázek není k dispoziciMarkýzy bez nosného profilu se řadí mezi nejjednodušší a také nejlevnější typ venkovních markýz. Jejich velkou výhodou je tedy nižší hmotnost a nižší pořizovací náklady oproti jiným typům markýz. Markýzy venkovní ceník je dán především jejími rozměry.


Žaluzie náhradní díly

4. 4. 2013, 15:45

Záclonové žaluzieK jednomu z podstatných prvků našich interiérů patří beze sporu také kvalitní stínící technika. Vaše okna se dají také zkrášlit kouskem pravé nefalšované přírody v podobě atraktivních žaluzií. Při instalaci musíme také myslet na žaluzie náhradní díly.


Látkové žaluzie

4. 4. 2013, 15:45

Látkové roletyLátkové žaluzie jsou absolutně dokonalý a perfektní produkt. nechcete se vzdát klasických záclon? Moderní látkové žaluzie hýří těmi nejkrásnějšími látkami. Látkové žaluzie jsou také výrazným dekorativním prvkem.


Papírové žaluzie do oken

4. 4. 2013, 15:44

Záclonové žaluziePokud jste s příchodem léta došli k závěru, že na sluneční paprsky jste se sice dlouho těšili a teď si je chcete užívat, ale jen tam, kde o ně stojíte, papírové žaluzie jsou tu pro vás. Slunce u vody ano, přehřátá kancelář nebo obývák rozhodně ne!


Vnitřní žaluzie

4. 4. 2013, 15:43

Vertikální žaluzieNa léto jsme se těšili. Sluneční paprsky si teď můžeme konečně vychutnat plnými doušky. Přiznejme si ale, že někdy už o ně tolik nestojíme. Přehřáty obývák či kancelář, to není nic příjemného. Vybavme je proto vnitřními žaluziemi.


Žaluzie do oken

4. 4. 2013, 15:43

Bambusové žaluzieŽaluzie do oken, to je dnes v podstatě skutečně problém. Tedy rozhodně ne v tom smyslu, že by nebylo z čeho vybírat. Právě naopak. Nabídka okenních žaluzií je tak bohatá, že vám dá zabrat vybrat ty správné.


Bambusové žaluzie

4. 4. 2013, 15:42

Bambusové žaluziePři zařizování svých domácností nábytkem a dalšími doplňky Stále raději a častěji saháme po přírodních materiálech. A zdaleka nezůstáváme u dřevěné klasiky. Nabízejí se i exotičtější přírodniny. Například bambus.


Venkovní žaluzie ceník

4. 4. 2013, 15:42

Venkovní žaluzieCeny žaluzií jsou dány mnoha faktory. Rozměry, materiál, povrchová úprava, funkce, doplňky a tak dále. Ceník žaluzií samozřejmě rozlišuje především žaluzie vnitřní a venkovní. Oba typy se liší funkcemi.


Žaluzie do střešních oken

4. 4. 2013, 15:41

Látkové roletyPřímé světlo během dne je velmi milé, ale pokud vám směřuje do bytu střešním oknem, může být i nepříjemné. Pokud budete potřebovat přímý sluneční svit zastínit, musíte použít žaluzie do střešních oken.


Vertikální žaluzie ceník

4. 4. 2013, 15:41

Vertikální žaluzieVertikální žaluzie si pořizujeme stále raději a stále častěji než ty klasické horizontální. A to hned z několika důvodů. Jsou o mnoho praktičtější, velmi krásně a moderně vypadají a navíc jsou cenově velmi dostupné. Ceníky jsou toho jasným důkazem.


Okenní žaluzie

4. 4. 2013, 15:40

Vertikální žaluzieOkenní žaluzie to není je tak ledajaká věc. Zdaleka se nejedná jen o něco, co prostě zabrání slunci, aby vstupovalo do našich domácností a kanceláří ve větší míře, než si zrovna přejeme. Okenní žaluzie mají spoustu dalších funkcí a také mnoho podob.


Předokenní žaluzie

4. 4. 2013, 15:39

Venkovní žaluzieŽaluzie zdaleka nemusí být umístěny jen mezi jednotlivými skleněnými tabulkami vašich oken. A žaluzie zdaleka nemusí být jen obranou před příliš intenzivními slunečními paprsky. Takové předokenní žaluzie mohou být i obranou před zloději a ozdobou vašeho domu.


Horizontální žaluzie

4. 4. 2013, 15:39

Horizontální žaluziePokud máte rádi polostín, vadí vám přímé slunce, či milujete soukromí, je nejjednodušším způsobem, jak si toto vše zajistit, použít horizontální žaluzie. Horizontální žaluzie mají dlouhou tradici svého používání.


Papírové žaluzie

4. 4. 2013, 15:38

Záclonové žaluzieLéto je tady a my užíváme sluneční paprsky plnými doušky. Na koupališti či pláži, u vody i na procházce v parku. Ale doma? Nebo v kanceláři? Není nám slunce občas tak trochu na obtíž? Papírové žaluzie jsou řešením!


Dřevěné žaluzie

4. 4. 2013, 15:34

Bambusové žaluzieNa dřevo, coby materiál k výrobě nábytku a dalších doplňků do našich domácností, nenecháme dopustit. Poptávka zákazníků stejně tak jako nejrůznější recenze jsou toho naprosto jasným důkazem. I dřevěné žaluzie patří k těm nejoblíbenějším.


Žaluzie do plastových oken

4. 4. 2013, 15:33

Venkovní žaluziePři pořizování okenních žaluzií jej jistě namístě zvážit nejen parametry žaluzií jako takových - materiál, rozměry, typ umístění lamel a jejich šířku, způsob ovládání žaluzií a tak dále - ale i typ oken, která žaluziemi hodláme vybavit.


Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Žaluzie a doplňky

19. 6. 2012, 11:01

Záclonové žaluzieChcete svou domácnost či bránit před příliš intenzivními slunečními paprsky? Přejete si zároveň uchránit sebe i svůj majetek před vstupem zlodějů? Toužíte navíc svůj domov či pracoviště zkrášlit? Pořiďte si správné žaluzie vybavené příslušnými doplňky.