Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie ceník

4. 4. 2013, 15:42

Ceny žaluzií jsou dány mnoha faktory. Rozměry, materiál, povrchová úprava, funkce, doplňky a tak dále. Ceník žaluzií samozřejmě rozlišuje především žaluzie vnitřní a venkovní. Oba typy se liší funkcemi.

Venkovní žaluzie ceník

Ceník venkovních žaluzií je do velké míry dán materiálem, pro který se rozhodneme. Nabízí se dřevo, plast, hliník a další kovy či umělé hmoty. Všechny tyto materiály jsou dostatečně pevné a odolné na to, aby venkovní žaluzie mohly opravdu účelně plnit všechny funkce, které od nich očekáváme. Musí zabránit nejen slunečním paprskům, ale i zlodějům ve vstupu k nám domů.

Bambusové žaluzie

Ceny materiálů u venkovních žaluzií

Materiál, ze kterého jsou venkovní žaluzie vyrobeny, ovlivňuje jejich výslednou cenu nejpodstatněji. Například dřevo je skutečně luxus. Je velmi pevné a odolné nejen proti zlodějům. Perfektně se ubrání i veškerým povětrnostním podmínkám a vlivům počasí. Navíc nádherně vypadá. Aby toho všeho bylo dřevo schopno, je ale samozřejmě nutná příslušná povrchová úprava. Dřevo pak nepodlehne žádným tvarovým ani vizuálním deformacím a změnám vlivem vlhkosti či změn teplot. Je ale také pravda, a ceníky venkovních žaluzií jsou toho důkazem, že za luxus v podobě dřeva budeme muset sáhnout tak trochu hlouběji do kapsy.
Poptávka

Ceny doplňků u venkovních žaluzií

Venkovní varianty žaluzií často doplňujeme nejrůznějšími bezpečnostními prvky. Speciální kování, bezpečnostní zámky a podobně samozřejmě zvýší konečnou cenu. Vedle toho ale zvýší i funkčnost žaluzií. Taková investice se tedy jistě vyplatí. Investice se nám jistě vrátí.

Jak cenu venkovních žaluzií snížit?

Venkovní žaluzie horizontální Chcete ze venkovní žaluzie tak trochu ušetřit? Kdo by nechtěl? Rozhodně to ale nedoporučujeme činit na úkor jejich kvality, odolnosti, funkčnosti či životnosti. Taková úspora by se vám jistě v závěru tvrdě nevyplatila. Spíše se v ceníku venkovních žaluzií podívejte do sekce služby a využijte například dopravy, instalace a servisu, který mnoho firem poskytuje zcela zdarma. To jistě ovlivní cenu žaluzií velmi příjemně.
Zobrazení: 214838 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 2

Podobné články
 • Venkovní žaluzie ceník

  4. 4. 2013, 15:42 | Diskuze (2)

  Ceny žaluzií jsou dány mnoha faktory. Rozměry, materiál, povrchová úprava, funkce, doplňky a tak dále. Ceník žaluzií samozřejmě rozlišuje především žaluzie vnitřní a venkovní. Oba typy se liší funkcemi.

 • Venkovní okenní žaluzie

  25. 10. 2012, 11:22 | Diskuze (0)

  Venkovní okenní žaluzie přispívají ke komfortu bydlení. Jejich skvělé vlastnosti zaručují nejlepší ochranu proti slunečním paprskům a také jsou výraznou úsporou energie během zimního období. Díky svému umístění jsou účinnou tepelnou ochranou objektů.

 • Dřevěné venkovní žaluzie

  14. 9. 2012, 15:49 | Diskuze (0)

  Venkovní nebo také takzvaně předokenní varianty žaluzií a rolet stále stoupají v oblibě. Poptávka po nich i recenze jejich majitelů jsou jasným důkazem jejich předností a výhod. Z nabízených materiálů patří k nejoblíbenější variantě dřevěné venkovní žaluzie.

MARKÝZY
ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD
Venkovní žaluzie horizontální
VÝSUVNÉ PERGOLY
BEZPEČNOSTNÍ ŽALUZIE A ROLETY
SCREENOVÉ ROLETY
DESIGNOVÉ STÍNĚNÍ
HLINÍKOVÉ PERGOLY
STÍNÍCÍ DOPLŇKY VELUX
SÍTĚ PROTI HMYZU
Partnerské weby