Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie ceník

4. 4. 2013, 15:41

Vertikální žaluzie si pořizujeme stále raději a stále častěji než ty klasické horizontální. A to hned z několika důvodů. Jsou o mnoho praktičtější, velmi krásně a moderně vypadají a navíc jsou cenově velmi dostupné. Ceníky jsou toho jasným důkazem.

Vertikální žaluzie ceník

Chcete se přesvědčit o všech výhodách, které vertikální žaluzie skýtají, navštivte webové stránky firem, které se výrobou a dodáváním stínící techniky zabývají. Narazíte na fotogalerie jednotlivých variant žaluzií. Ty jsou samozřejmě doplněny nejen ceníkem, ale i popisem a nejrůznějšími radami a doporučeními, které se týkají využití a instalace žaluzií.

Bambusové žaluzie

Vertikální žaluzie jsou dostupné

Co se ceníků žaluzií týká, při pohledu na ně dojdete pravděpodobně k závěru, že mezi jednotlivými typy nejsou zas takové rozdíly. Vertikální a horizontální žaluzie pořídíte za přibližně podobné ceny. Daleko větší roli hraje v případě cen žaluzií jejich konkrétní provedení. Ceníky odlišují do sekcí jednotlivé materiály. Samozřejmě záleží na tom, jestli se rozhodnete pro vertikální žaluzie dřevěné, plastové, papírové nebo třeba látkové.
Poptávka

Proč jsou vertikální žaluzie dostupné

Ceny jednotlivých typů žaluzií jsou tedy logicky dány především materiálem, ze kterého si necháme lamely zhotovit. Důvodem, proč jsou vertikální žaluzie cenově velmi dostupné a výhodné je ten, že je lze bez problémů umisťovat i do atypicky tvarovaných oken. Horizontální žaluzie do skosených či oblých oken například v podkrovních bytech instalovat často vůbec nelze, popřípadě je jejich výroba přímo na míru zbytečně drahá. Vertikální žaluzie se nabízí v několika variantách rozlišených podle šíře lamel. Ceníky jasně dokazují, že za rozumnou částku mohou být instalovány do oken jakýchkoli rozměrů a tvarů.

Uchycení vertikálních žaluzií

VERTIKALNÍ ŽALUZIE

Pohled do ceníku vertikálních žaluzií vás na závěr potěší faktem, že jejich instalace a uchycení je většinou poskytováno zdarma, v rámci služeb firmy. Stejně tak jako jejich doprava. Uchytit je lze do stropu, stejně tak jako do stěny. Skutečně je využijete kdekoli.

Zobrazení: 163811 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Vertikální žaluzie ceník

  4. 4. 2013, 15:41 | Diskuze (0)

  Vertikální žaluzie si pořizujeme stále raději a stále častěji než ty klasické horizontální. A to hned z několika důvodů. Jsou o mnoho praktičtější, velmi krásně a moderně vypadají a navíc jsou cenově velmi dostupné. Ceníky jsou toho jasným důkazem.

 • Vertikální žaluzie

  3. 10. 2012, 14:17 | Diskuze (0)

  Léto je konečně tady. Dočkali jsme se hřejivých paprsků slunce. Užíváme si je, čerpáme energii. Faktem ale zůstává, že občas můžeme mít slunce tak trochu moc. Doma, v kanceláři a podobně. Tento problém vyřešme pomocí žaluzií.

 • Vertikální žaluzie Praha

  3. 10. 2012, 14:17 | Diskuze (0)

  I když sluníčko už pomalu ztrácí na intenzitě, rozhodně jsou i nyní někdy jeho paprsky až příliš intenzivní. Braňte se žaluziemi. Vertikální žaluzie letí. Buďte tedy in a rozhodně jimi vybavte svůj byt, dům, kancelář nebo třeba hotel.

 • Vertikální žaluzie fotogalerie

  22. 6. 2012, 13:50 | Diskuze (0)

  Fotogalerie vertikálních žaluzií je skvělou inspirací před plánovaným pořízením a nových žaluzií. Vertikální žaluzie jsou významným sortimentem žaluzií, který se převážně používá jako efektní stínící technika. Fotogalerii našich realizací naleznete zde

MARKÝZY
ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD
Venkovní žaluzie horizontální
VÝSUVNÉ PERGOLY
BEZPEČNOSTNÍ ŽALUZIE A ROLETY
SCREENOVÉ ROLETY
DESIGNOVÉ STÍNĚNÍ
HLINÍKOVÉ PERGOLY
STÍNÍCÍ DOPLŇKY VELUX
SÍTĚ PROTI HMYZU
Partnerské weby