Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Vertikální žaluzie

Vnitřní žaluzie

4. 4. 2013, 15:43

Na léto jsme se těšili. Sluneční paprsky si teď můžeme konečně vychutnat plnými doušky. Přiznejme si ale, že někdy už o ně tolik nestojíme. Přehřáty obývák či kancelář, to není nic příjemného. Vybavme je proto vnitřními žaluziemi.

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie jsou ideálním řešením pro místnosti ve vašich domácnostech i kancelářích, které jsou situovány tak, že do nich slunce praží tak trochu příliš. Vnitřní žaluzie se navíc nabízejí v tolika variantách a provedeních, že je můžete instalovat do oken jakýchkoli tvarů i rozměrů. Jednotlivé typy vnitřních žaluzií se navíc liší i vizuálně, a tak se hodí skutečně kamkoli.

Bambusové žaluzie

Vnitřní žaluzie napříč nebo podél

Vnitřní žaluzie napříč nebo podél? Nebo jinak řečeno horizontální nebo vertikální? Asi nejpodstatnější rozdíl jednotlivých variant vnitřních žaluzií. Horizontální, to jsou ty klasické. Nic jimi nezkazíte. Zvažte ale možnost modernější vertikální varianty žaluzií. Je stále oblíbenější, a jsou pro to jasné důvody. Vertikálně uchycené lamely Vnitřních žaluzií je možné instalovat i do atypicky tvarovaných oken a místností. Možnost jejich uchycení jak do stěny tak i do stropu to umožňuje bez jakýchkoli problémů.
Poptávka

Materiály pro vaše žaluzie

Podívejte se na nabídky a fotogalerie firem zabývajících se výrobou žaluzií. Materiálů, ze kterých je možné nechat si vnitřní žaluzie vyrobit, je prostě nekonečně mnoho. Žaluzie se tak hodí do moderních budov stejně tak jako do starožitně zařízených chalup. Stačí jen, abyste si správně vybrali. Pro moderní novostavbu žaluzie s plastovými nebo třeba textilními lamelami. Na chatu či chalupu se budou spíše hodit vnitřní žaluzie ze dřeva, korku, popřípadě papíru. A pokud se vnitřní žaluzie nabízejí v mnoha typech, co se materiálu týká, o šíři nabídky barevných variant je prostě zbytečné mluvit. Je doslova nekonečná.

Ceny vnitřních žaluzií

ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE Fotogalerie žaluzií jsou většinou doplněny ceníkem. Vedle rozměrů je pro ceny vnitřních žaluzií určující především právě materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Mezi vertikálním a horizontálním typem už pak v ceně rozdíl téměř nerozeznáte.
Zobrazení: 171862 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Vnitřní žaluzie

    4. 4. 2013, 15:43 | Diskuze (0)

    Na léto jsme se těšili. Sluneční paprsky si teď můžeme konečně vychutnat plnými doušky. Přiznejme si ale, že někdy už o ně tolik nestojíme. Přehřáty obývák či kancelář, to není nic příjemného. Vybavme je proto vnitřními žaluziemi.