Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne

Záclonové žaluzie

Výsuvná markýza

4. 4. 2013, 15:47

Výsuvná markýza je ideálním zastíněním balkonů a teras. Zároveň je také elegantním řešením. Výsuvná markýza v každé pozic umožňuje dokonalé napnutí látky. Výsuvná markýza také představuje nejoblíbenější typ markýz. Doplňuje také elegantně fasádu domu.

Výsuvná markýza

Standardně se výsuvná markýza ovládá klikou. Pro větší komfort a pohodlí se dá ovládat motoricky nebo na dálkové ovládání. Doplňky dle libosti a přání jsou plusem výsuvné markýzy. Čidlo na vítr nebo také kombinace slunce vítr. Dále perfektní doplněk otřesové čidlo. Otřesové čidlo v případě silnějšího větru dá pokyn ke stažení, aby se výsuvná markýza nepoškodila.

Bambusové žaluzie

Nejprodávanější výsuvná markýza

Výsuvná markýza se řadí mezi nejpopulárnější a také nejprodávanější typ markýzy. Výsuvná markýza má vždy výjimečný, dokonalý a elegantní vzhled. V každé pozici zaručují dokonalé vypnutí látky. Jsou velice decentní stínící technikou pro mnoho balkonu nebo teras.

Výsuvná markýzy celoroční užití

Výsuvná markýza má jednu z velkých předností. Dá se prakticky využívat během celého roku. Dotvářejí image jednotlivých domů, ale také mnoha výloh obchodů, kde je nutné zastínit větší plochy. Klasikou zůstává zastínění balkonů, teras, verand a oken. Stávají se nedílnou součástí image a dokonalosti předzahrádek a mnoha výloh obchodů.
Poptávka

Výsuvná markýza dokonalá stínící technika

Výsuvná markýza má především jednoduché ovládaní na klasickou kliku. Dokonalý vzhled je možný s nastavením úhlu naklonění. Vlastní stínění musí být vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Používají se speciální textilní materiály s vysokou pevností v tahu. Textilie jsou vodoodpudivé a obsahují také UV stabilizátor pro jejich zvýšení životnosti. Impregnace proti vodě a plísním je nadstandardním prvkem provedení výsuvné markýzy.

Ovládání výsuvné markýzy

Standardem je motorické ovládání se spínačem nebo dálkové ovládání. Motorické ovládání je praktičtější a pohodlnější pro větší výsuvnou markýzu. Výsuvná markýza může být vyrobena podle přání a potřeb zákazníka. Široká nabídka barev, vzorů a typů látek pro maximální spokojenost zákazníků.
SCREENOVÉ ROLETY
Zobrazení: 159232 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Markýzy venkovní

  4. 4. 2013, 15:46 | Diskuze (1)

  Je mnoho využití pro venkovní markýzy, a proto je také na trhu nepřeberné množství jednotlivých druhů. Stín před pálícím sluncem i příjemné závětří nabízejí pro domy, balkony i venkovní posezení.

 • Markýzy venkovní ceník

  4. 4. 2013, 15:46 | Diskuze (0)

  Markýzy bez nosného profilu se řadí mezi nejjednodušší a také nejlevnější typ venkovních markýz. Jejich velkou výhodou je tedy nižší hmotnost a nižší pořizovací náklady oproti jiným typům markýz. Markýzy venkovní ceník je dán především jejími rozměry.

 • Výsuvné markýzy

  26. 9. 2012, 14:22 | Diskuze (0)

  Markýzy mají lehkou konstrukci a jsou umístěny nad vchodem, oknem, terasou, nebo balkónem. Většinou se jedná o textilní clonu proti slunci a o nejúčinnější regulátor tepla. Markýza je mezi stínící technikou doslova šlechtičnou.

 • Markýzy

  13. 12. 2011, 14:01 | Diskuze (0)

  Markýza v tomto případě není francouzský ženský šlechtický titul, ale lehká konstrukce nad vchodem, oknem, terasou, nebo balkónem. Většinou se jedná o textilní clonu proti slunci. Je ale pravdou, že markýza je mezi stínící technikou doslova šlechtičnou.

 • Markýzy, žaluzie a rolety vám poskytnou požadový stín

  13. 12. 2011, 11:25 | Diskuze (1)

  Stínící technika je velmi důležitá, při zabránění a vnikání nežádoucích slunečných paprsků do místnosti, které nám znesnadňují sledování oblíbeného programu v televizi nebo třeba práci na počítači.