Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Záclonové žaluzie

Výsuvná markýza

4. 4. 2013, 15:47

Výsuvná markýza je ideálním zastíněním balkonů a teras. Zároveň je také elegantním řešením. Výsuvná markýza v každé pozic umožňuje dokonalé napnutí látky. Výsuvná markýza také představuje nejoblíbenější typ markýz. Doplňuje také elegantně fasádu domu.

Výsuvná markýza

Standardně se výsuvná markýza ovládá klikou. Pro větší komfort a pohodlí se dá ovládat motoricky nebo na dálkové ovládání. Doplňky dle libosti a přání jsou plusem výsuvné markýzy. Čidlo na vítr nebo také kombinace slunce vítr. Dále perfektní doplněk otřesové čidlo. Otřesové čidlo v případě silnějšího větru dá pokyn ke stažení, aby se výsuvná markýza nepoškodila.

Bambusové žaluzie

Nejprodávanější výsuvná markýza

Výsuvná markýza se řadí mezi nejpopulárnější a také nejprodávanější typ markýzy. Výsuvná markýza má vždy výjimečný, dokonalý a elegantní vzhled. V každé pozici zaručují dokonalé vypnutí látky. Jsou velice decentní stínící technikou pro mnoho balkonu nebo teras.

Výsuvná markýzy celoroční užití

Výsuvná markýza má jednu z velkých předností. Dá se prakticky využívat během celého roku. Dotvářejí image jednotlivých domů, ale také mnoha výloh obchodů, kde je nutné zastínit větší plochy. Klasikou zůstává zastínění balkonů, teras, verand a oken. Stávají se nedílnou součástí image a dokonalosti předzahrádek a mnoha výloh obchodů.
Poptávka

Výsuvná markýza dokonalá stínící technika

Výsuvná markýza má především jednoduché ovládaní na klasickou kliku. Dokonalý vzhled je možný s nastavením úhlu naklonění. Vlastní stínění musí být vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Používají se speciální textilní materiály s vysokou pevností v tahu. Textilie jsou vodoodpudivé a obsahují také UV stabilizátor pro jejich zvýšení životnosti. Impregnace proti vodě a plísním je nadstandardním prvkem provedení výsuvné markýzy.

Ovládání výsuvné markýzy

Standardem je motorické ovládání se spínačem nebo dálkové ovládání. Motorické ovládání je praktičtější a pohodlnější pro větší výsuvnou markýzu. Výsuvná markýza může být vyrobena podle přání a potřeb zákazníka. Široká nabídka barev, vzorů a typů látek pro maximální spokojenost zákazníků.
SCREENOVÉ ROLETY
Zobrazení: 157195 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Markýzy venkovní

  4. 4. 2013, 15:46 | Diskuze (0)

  Je mnoho využití pro venkovní markýzy, a proto je také na trhu nepřeberné množství jednotlivých druhů. Stín před pálícím sluncem i příjemné závětří nabízejí pro domy, balkony i venkovní posezení.

 • Markýzy venkovní ceník

  4. 4. 2013, 15:46 | Diskuze (0)

  Markýzy bez nosného profilu se řadí mezi nejjednodušší a také nejlevnější typ venkovních markýz. Jejich velkou výhodou je tedy nižší hmotnost a nižší pořizovací náklady oproti jiným typům markýz. Markýzy venkovní ceník je dán především jejími rozměry.

 • Výsuvné markýzy

  26. 9. 2012, 14:22 | Diskuze (0)

  Markýzy mají lehkou konstrukci a jsou umístěny nad vchodem, oknem, terasou, nebo balkónem. Většinou se jedná o textilní clonu proti slunci a o nejúčinnější regulátor tepla. Markýza je mezi stínící technikou doslova šlechtičnou.

 • Markýzy

  13. 12. 2011, 14:01 | Diskuze (0)

  Markýza v tomto případě není francouzský ženský šlechtický titul, ale lehká konstrukce nad vchodem, oknem, terasou, nebo balkónem. Většinou se jedná o textilní clonu proti slunci. Je ale pravdou, že markýza je mezi stínící technikou doslova šlechtičnou.

 • Markýzy, žaluzie a rolety vám poskytnou požadový stín

  13. 12. 2011, 11:25 | Diskuze (1)

  Stínící technika je velmi důležitá, při zabránění a vnikání nežádoucích slunečných paprsků do místnosti, které nám znesnadňují sledování oblíbeného programu v televizi nebo třeba práci na počítači.