Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne

Bambusové žaluzie

Žaluzie do oken

4. 4. 2013, 15:43

Žaluzie do oken, to je dnes v podstatě skutečně problém. Tedy rozhodně ne v tom smyslu, že by nebylo z čeho vybírat. Právě naopak. Nabídka okenních žaluzií je tak bohatá, že vám dá zabrat vybrat ty správné.

Žaluzie do oken

Vybrat ty nej nej nej žaluzie do oken, to chce skutečně rozmysl a zodpovědnost. Pojďme si tedy dát pár rad, jak postupovat. Léto je tu, spousta z vás jistě zvažuje pořízení okenních žaluzií. Ale pro které se rozhodnout? Především záleží na tom, jaké funkce očekáváte, že budou plnit. Žaluzie do oken už totiž dnes dokážou daleko více, než jen zabránit slunečním paprskům, aby přespříliš pronikaly k vám domů či do kanceláře.

Bambusové žaluzie

Co všechno můžete očekávat od žaluzií do oken

Moderní okenní žaluzie jsou skutečně multifunkční. Pokud od nich očekáváte klasicky „jen“ to, že zastíní pokoj, do kterého slunce svítí více, než si přejete, postačí vám rozhodně vnitřní varianta žaluzií. Vzhledem k tomu, že budou součástí vašeho bydlení, je zde obrovská nabídka nejrůznějších materiálů, barev, povrchových úprav a podobně. Chcete přece žaluzie funkční a zároveň krásné, takové, které se budou do místnosti hodit. Velmi oblíbené jsou například vnitřní žaluzie do oken, jejichž lamely jsou ve vertikálním směru. Působí odlehčeně a i manipulace s nimi je jednodušší.
Poptávka

Očekáváte více?

Je třeba si uvědomit, že žaluzie do oken mohou plnit i další funkce než stínění a zkrášlení místnosti. Například mohou vaši domácnost nebo třeba kancelář zabezpečit před případnými zloději. V tom případě se bude samozřejmě jednat o variantu venkovních žaluzií. I zde je na výběr z mnoha materiálů a provedení. I venkovní žaluzie tak budou jistě krásné. Možnost doplnit je nejrůznějšími bezpečnostními prvky, kováním, zámky, pojistkami tak navíc podstatně zvýší bezpečnost vašich blízkých i majetku.

Žaluzie bez práce

DESIGNOVÉ STÍNĚNÍ Pokud jste se rozhodli, řešíte možná otázku instalace žaluzií do oken. Není se čeho bát. Firmy většinou poskytují dopravu i veškerý servis zdarma. Celý proces netrvá dlouho. Žaluzie je možné uchytit do stěny i stropu, moderní vertikální uložení lamel umožní jejich instalaci i do atypicky tvarovaných oken.
Zobrazení: 142262 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Okenní žaluzie

  4. 4. 2013, 15:40 | Diskuze (0)

  Okenní žaluzie to není je tak ledajaká věc. Zdaleka se nejedná jen o něco, co prostě zabrání slunci, aby vstupovalo do našich domácností a kanceláří ve větší míře, než si zrovna přejeme. Okenní žaluzie mají spoustu dalších funkcí a také mnoho podob.

 • Předokenní žaluzie

  4. 4. 2013, 15:39 | Diskuze (0)

  Žaluzie zdaleka nemusí být umístěny jen mezi jednotlivými skleněnými tabulkami vašich oken. A žaluzie zdaleka nemusí být jen obranou před příliš intenzivními slunečními paprsky. Takové předokenní žaluzie mohou být i obranou před zloději a ozdobou vašeho domu.

 • Venkovní okenní žaluzie

  25. 10. 2012, 11:22 | Diskuze (0)

  Venkovní okenní žaluzie přispívají ke komfortu bydlení. Jejich skvělé vlastnosti zaručují nejlepší ochranu proti slunečním paprskům a také jsou výraznou úsporou energie během zimního období. Díky svému umístění jsou účinnou tepelnou ochranou objektů.

 • Předokenní žaluzie

  22. 6. 2012, 14:02 | Diskuze (0)

  Doba je bohužel taková, že obavy o bezpečnost vašich blízkých a stejně tak majetku jsou na místě. Své domácnosti a kanceláře vybavujeme nejrůznějšími bezpečnostními prvky. Jednou z velmi účinných variant jsou i předokenní žaluzie.

MARKÝZY
ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD
Venkovní žaluzie horizontální
VÝSUVNÉ PERGOLY
BEZPEČNOSTNÍ ŽALUZIE A ROLETY
SCREENOVÉ ROLETY
DESIGNOVÉ STÍNĚNÍ
HLINÍKOVÉ PERGOLY
STÍNÍCÍ DOPLŇKY VELUX
SÍTĚ PROTI HMYZU
Partnerské weby