Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Venkovní žaluzie

Žaluzie do plastových oken

4. 4. 2013, 15:33

Při pořizování okenních žaluzií jej jistě namístě zvážit nejen parametry žaluzií jako takových - materiál, rozměry, typ umístění lamel a jejich šířku, způsob ovládání žaluzií a tak dále - ale i typ oken, která žaluziemi hodláme vybavit.

Žaluzie do plastových oken

O tom, jaké žaluzie si necháme instalovat by tedy beze sporu měl rozhodovat i typ oken. Dřevěná okna je vhodné doplnit variantou žaluzií z přírodních materiálů. Nabízí se vedle dřeva například i bambus. K plastovým oknům se hodí klidně i materiály umělé. Žaluzie z plastu, lamina, hliníku či jiných kovů. A to jsme u materiálů vhodných pro žaluzie venkovní.

Bambusové žaluzie

Vnitřní žaluzie a plastová okna

Pokud chceme plastová okna vybavit vnitřní variantou žaluzií, je nabídka materiálů, které se k nim hodí ještě širší. Plastová okna nádherně doplní například i nejrůznější tkaniny nebo dokonce žaluzie s lamelami z papíru. Uvědomme si, že plast je tak trochu lehčeji a vzdušněji vypadající materiál. Doplňme ho tedy i nijak masivně působícími žaluziemi. Plast je dále velmi variabilní co se barev, odstínů a celkově povrchového provedení týká. Pokud tedy pořizujeme žaluzie do plastových oken, mysleme ne to, že by měly s jejich vzhledem ladit. Právě nabídka žaluzií ze tkanin či papíru je z tohoto pohledu ideální.
Poptávka

Aby byly žaluzie v plastových oknech funkční

Horizontální žaluzie

Ano. Žaluzie by měly v kombinaci s našimi plastovými okny nejen dobře ladit a vypadat, ale i fungovat. Plastová okna si často pořizujeme proto, abychom zvýšili jejich izolační schopnosti. Plastová okna dobře zabraňují prostupu tepla a stejně tak vlhkosti. Šetří tak naše peníze. A ušetří jich ještě více, dovybavíme-li plastová okna kvalitními venkovními žaluziemi.

Žaluzie zvýší odolnost

Plastová okna jsou odolná vůči změnám teplot a výkyvům vlhkosti. Poněkud náchylnější jsou ale k mechanickému poškození. Tuto vadu stoprocentně napraví instalování venkovních žaluzií do plastových oken. To mnohonásobně prodlouží jejich životnost a ušetří nám tak další sumu peněz. Pořídit si žaluzie do plastových oken je tedy nejen pěkné ale i užitečné.
Zobrazení: 143806 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Žaluzie levně

  4. 4. 2013, 15:49 | Diskuze (0)

  Plánujete dovybavit své bydlení nebo například i kancelář novými žaluziemi? Jistě přemýšlíte o tom, jak je pořídit pokud možno levně. A přesto byste neradi ustoupili ze svých požadavků na jejich kvalitu a vzhled. Možností, jak ušetřit je hned několik.

 • Žaluzie náhradní díly

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  K jednomu z podstatných prvků našich interiérů patří beze sporu také kvalitní stínící technika. Vaše okna se dají také zkrášlit kouskem pravé nefalšované přírody v podobě atraktivních žaluzií. Při instalaci musíme také myslet na žaluzie náhradní díly.

 • Látkové žaluzie

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  Látkové žaluzie jsou absolutně dokonalý a perfektní produkt. nechcete se vzdát klasických záclon? Moderní látkové žaluzie hýří těmi nejkrásnějšími látkami. Látkové žaluzie jsou také výrazným dekorativním prvkem.

 • Papírové žaluzie do oken

  4. 4. 2013, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud jste s příchodem léta došli k závěru, že na sluneční paprsky jste se sice dlouho těšili a teď si je chcete užívat, ale jen tam, kde o ně stojíte, papírové žaluzie jsou tu pro vás. Slunce u vody ano, přehřátá kancelář nebo obývák rozhodně ne!

 • Vnitřní žaluzie

  4. 4. 2013, 15:43 | Diskuze (0)

  Na léto jsme se těšili. Sluneční paprsky si teď můžeme konečně vychutnat plnými doušky. Přiznejme si ale, že někdy už o ně tolik nestojíme. Přehřáty obývák či kancelář, to není nic příjemného. Vybavme je proto vnitřními žaluziemi.