Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne

Venkovní žaluzie

Žaluzie do plastových oken

4. 4. 2013, 15:33

Při pořizování okenních žaluzií jej jistě namístě zvážit nejen parametry žaluzií jako takových - materiál, rozměry, typ umístění lamel a jejich šířku, způsob ovládání žaluzií a tak dále - ale i typ oken, která žaluziemi hodláme vybavit.

Žaluzie do plastových oken

O tom, jaké žaluzie si necháme instalovat by tedy beze sporu měl rozhodovat i typ oken. Dřevěná okna je vhodné doplnit variantou žaluzií z přírodních materiálů. Nabízí se vedle dřeva například i bambus. K plastovým oknům se hodí klidně i materiály umělé. Žaluzie z plastu, lamina, hliníku či jiných kovů. A to jsme u materiálů vhodných pro žaluzie venkovní.

Bambusové žaluzie

Vnitřní žaluzie a plastová okna

Pokud chceme plastová okna vybavit vnitřní variantou žaluzií, je nabídka materiálů, které se k nim hodí ještě širší. Plastová okna nádherně doplní například i nejrůznější tkaniny nebo dokonce žaluzie s lamelami z papíru. Uvědomme si, že plast je tak trochu lehčeji a vzdušněji vypadající materiál. Doplňme ho tedy i nijak masivně působícími žaluziemi. Plast je dále velmi variabilní co se barev, odstínů a celkově povrchového provedení týká. Pokud tedy pořizujeme žaluzie do plastových oken, mysleme ne to, že by měly s jejich vzhledem ladit. Právě nabídka žaluzií ze tkanin či papíru je z tohoto pohledu ideální.
Poptávka

Aby byly žaluzie v plastových oknech funkční

Horizontální žaluzie

Ano. Žaluzie by měly v kombinaci s našimi plastovými okny nejen dobře ladit a vypadat, ale i fungovat. Plastová okna si často pořizujeme proto, abychom zvýšili jejich izolační schopnosti. Plastová okna dobře zabraňují prostupu tepla a stejně tak vlhkosti. Šetří tak naše peníze. A ušetří jich ještě více, dovybavíme-li plastová okna kvalitními venkovními žaluziemi.

Žaluzie zvýší odolnost

Plastová okna jsou odolná vůči změnám teplot a výkyvům vlhkosti. Poněkud náchylnější jsou ale k mechanickému poškození. Tuto vadu stoprocentně napraví instalování venkovních žaluzií do plastových oken. To mnohonásobně prodlouží jejich životnost a ušetří nám tak další sumu peněz. Pořídit si žaluzie do plastových oken je tedy nejen pěkné ale i užitečné.
Zobrazení: 145804 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Žaluzie levně

  4. 4. 2013, 15:49 | Diskuze (0)

  Plánujete dovybavit své bydlení nebo například i kancelář novými žaluziemi? Jistě přemýšlíte o tom, jak je pořídit pokud možno levně. A přesto byste neradi ustoupili ze svých požadavků na jejich kvalitu a vzhled. Možností, jak ušetřit je hned několik.

 • Žaluzie náhradní díly

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  K jednomu z podstatných prvků našich interiérů patří beze sporu také kvalitní stínící technika. Vaše okna se dají také zkrášlit kouskem pravé nefalšované přírody v podobě atraktivních žaluzií. Při instalaci musíme také myslet na žaluzie náhradní díly.

 • Látkové žaluzie

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  Látkové žaluzie jsou absolutně dokonalý a perfektní produkt. nechcete se vzdát klasických záclon? Moderní látkové žaluzie hýří těmi nejkrásnějšími látkami. Látkové žaluzie jsou také výrazným dekorativním prvkem.

 • Papírové žaluzie do oken

  4. 4. 2013, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud jste s příchodem léta došli k závěru, že na sluneční paprsky jste se sice dlouho těšili a teď si je chcete užívat, ale jen tam, kde o ně stojíte, papírové žaluzie jsou tu pro vás. Slunce u vody ano, přehřátá kancelář nebo obývák rozhodně ne!

 • Vnitřní žaluzie

  4. 4. 2013, 15:43 | Diskuze (0)

  Na léto jsme se těšili. Sluneční paprsky si teď můžeme konečně vychutnat plnými doušky. Přiznejme si ale, že někdy už o ně tolik nestojíme. Přehřáty obývák či kancelář, to není nic příjemného. Vybavme je proto vnitřními žaluziemi.