Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne
 • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací

Záclonové žaluzie

Žaluzie levně

4. 4. 2013, 15:49

Plánujete dovybavit své bydlení nebo například i kancelář novými žaluziemi? Jistě přemýšlíte o tom, jak je pořídit pokud možno levně. A přesto byste neradi ustoupili ze svých požadavků na jejich kvalitu a vzhled. Možností, jak ušetřit je hned několik.

Žaluzie levně

Ptáte se tedy, jak pořídit žaluzie levně, a přitom si dopřát luxus a kvalitu? Sledujte nabídku například na www.samezaluzie.cz. Výrobci a dodavatelé žaluzií poskytují na své produkty spoustu slev, bonusů, akčních nabídek. Často se jedná nejen o slevu přímo z ceny, ale například i o dopravu po Praze zdarma, montáž a servis doslova za hubičku a podobně.

Bambusové žaluzie

Levně ale kvalitně

Přejete si levné a přesto kvalitní žaluzie. Cena je většinou dána především materiálem, ze kterého budou žaluzie vyrobeny. Pokud máme na mysli žaluzie interiérové, řadí se k nejlevnější variantě žaluzie z papíru. Obáváte se snad, že papír nevydrží? Věřte, že jste na omylu. Papírové žaluzie se samozřejmě vyrábějí ze speciálního papíru a ten odolá i drsnějšímu zacházení. Obrovskou výhodou papírových interiérových žaluzií je navíc jejich maximální variabilita co se jejich vzhledu týká. Sladíte je doslova s jakýmkoli nábytkem. Navíc není problém vyrobit je a dodat v jakýchkoli rozměrech. Moderní budovy mají často okna netradičních tvarů. Žaluzie z papíru jsou ideální.Poptávka

O něco levnější luxus

Velmi uznávaným a žádaným materiálem, kterým v poslední době toužíme vybavit své domácnosti, je dřevo. Přírodní materiál je ale stále dražší. V rámci ochrany přírody se není čemu divit. Chcete si dopřát luxus dřevěných žaluzií? A přesto za ně neutratit majlant? Doporučujeme lamino. Od originálu ho nerozeznáte. Povrchové úpravy této hmoty dokážou zázraky.

A co takhle textil?

K dalším možnostem, jak ozdobit byt, dům či kancelář krásnými a přesto levnými žaluziemi je opravdu textil. Žaluzie z tohoto materiálu navíc opět umožňují vybírat z nekonečné nabídky barev, odstínů, vzorů. Budou tedy nejen stínit ale i zdobit. Tak vybírejte! SCREENOVÉ ROLETY
Zobrazení: 183638 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Žaluzie levně

  4. 4. 2013, 15:49 | Diskuze (0)

  Plánujete dovybavit své bydlení nebo například i kancelář novými žaluziemi? Jistě přemýšlíte o tom, jak je pořídit pokud možno levně. A přesto byste neradi ustoupili ze svých požadavků na jejich kvalitu a vzhled. Možností, jak ušetřit je hned několik.

 • Žaluzie náhradní díly

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  K jednomu z podstatných prvků našich interiérů patří beze sporu také kvalitní stínící technika. Vaše okna se dají také zkrášlit kouskem pravé nefalšované přírody v podobě atraktivních žaluzií. Při instalaci musíme také myslet na žaluzie náhradní díly.

 • Látkové žaluzie

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  Látkové žaluzie jsou absolutně dokonalý a perfektní produkt. nechcete se vzdát klasických záclon? Moderní látkové žaluzie hýří těmi nejkrásnějšími látkami. Látkové žaluzie jsou také výrazným dekorativním prvkem.

 • Papírové žaluzie do oken

  4. 4. 2013, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud jste s příchodem léta došli k závěru, že na sluneční paprsky jste se sice dlouho těšili a teď si je chcete užívat, ale jen tam, kde o ně stojíte, papírové žaluzie jsou tu pro vás. Slunce u vody ano, přehřátá kancelář nebo obývák rozhodně ne!

 • Vnitřní žaluzie

  4. 4. 2013, 15:43 | Diskuze (0)

  Na léto jsme se těšili. Sluneční paprsky si teď můžeme konečně vychutnat plnými doušky. Přiznejme si ale, že někdy už o ně tolik nestojíme. Přehřáty obývák či kancelář, to není nic příjemného. Vybavme je proto vnitřními žaluziemi.

MARKÝZY
ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD
Venkovní žaluzie horizontální
VÝSUVNÉ PERGOLY
BEZPEČNOSTNÍ ŽALUZIE A ROLETY
SCREENOVÉ ROLETY
DESIGNOVÉ STÍNĚNÍ
HLINÍKOVÉ PERGOLY
STÍNÍCÍ DOPLŇKY VELUX
SÍTĚ PROTI HMYZU
Partnerské weby