Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne

Záclonové žaluzie

Žaluzie levně

4. 4. 2013, 15:49

Plánujete dovybavit své bydlení nebo například i kancelář novými žaluziemi? Jistě přemýšlíte o tom, jak je pořídit pokud možno levně. A přesto byste neradi ustoupili ze svých požadavků na jejich kvalitu a vzhled. Možností, jak ušetřit je hned několik.

Žaluzie levně

Ptáte se tedy, jak pořídit žaluzie levně, a přitom si dopřát luxus a kvalitu? Sledujte nabídku například na www.samezaluzie.cz. Výrobci a dodavatelé žaluzií poskytují na své produkty spoustu slev, bonusů, akčních nabídek. Často se jedná nejen o slevu přímo z ceny, ale například i o dopravu po Praze zdarma, montáž a servis doslova za hubičku a podobně.

Bambusové žaluzie

Levně ale kvalitně

Přejete si levné a přesto kvalitní žaluzie. Cena je většinou dána především materiálem, ze kterého budou žaluzie vyrobeny. Pokud máme na mysli žaluzie interiérové, řadí se k nejlevnější variantě žaluzie z papíru. Obáváte se snad, že papír nevydrží? Věřte, že jste na omylu. Papírové žaluzie se samozřejmě vyrábějí ze speciálního papíru a ten odolá i drsnějšímu zacházení. Obrovskou výhodou papírových interiérových žaluzií je navíc jejich maximální variabilita co se jejich vzhledu týká. Sladíte je doslova s jakýmkoli nábytkem. Navíc není problém vyrobit je a dodat v jakýchkoli rozměrech. Moderní budovy mají často okna netradičních tvarů. Žaluzie z papíru jsou ideální.Poptávka

O něco levnější luxus

Velmi uznávaným a žádaným materiálem, kterým v poslední době toužíme vybavit své domácnosti, je dřevo. Přírodní materiál je ale stále dražší. V rámci ochrany přírody se není čemu divit. Chcete si dopřát luxus dřevěných žaluzií? A přesto za ně neutratit majlant? Doporučujeme lamino. Od originálu ho nerozeznáte. Povrchové úpravy této hmoty dokážou zázraky.

A co takhle textil?

K dalším možnostem, jak ozdobit byt, dům či kancelář krásnými a přesto levnými žaluziemi je opravdu textil. Žaluzie z tohoto materiálu navíc opět umožňují vybírat z nekonečné nabídky barev, odstínů, vzorů. Budou tedy nejen stínit ale i zdobit. Tak vybírejte! SCREENOVÉ ROLETY
Zobrazení: 185799 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Žaluzie levně

  4. 4. 2013, 15:49 | Diskuze (0)

  Plánujete dovybavit své bydlení nebo například i kancelář novými žaluziemi? Jistě přemýšlíte o tom, jak je pořídit pokud možno levně. A přesto byste neradi ustoupili ze svých požadavků na jejich kvalitu a vzhled. Možností, jak ušetřit je hned několik.

 • Žaluzie náhradní díly

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  K jednomu z podstatných prvků našich interiérů patří beze sporu také kvalitní stínící technika. Vaše okna se dají také zkrášlit kouskem pravé nefalšované přírody v podobě atraktivních žaluzií. Při instalaci musíme také myslet na žaluzie náhradní díly.

 • Látkové žaluzie

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  Látkové žaluzie jsou absolutně dokonalý a perfektní produkt. nechcete se vzdát klasických záclon? Moderní látkové žaluzie hýří těmi nejkrásnějšími látkami. Látkové žaluzie jsou také výrazným dekorativním prvkem.

 • Papírové žaluzie do oken

  4. 4. 2013, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud jste s příchodem léta došli k závěru, že na sluneční paprsky jste se sice dlouho těšili a teď si je chcete užívat, ale jen tam, kde o ně stojíte, papírové žaluzie jsou tu pro vás. Slunce u vody ano, přehřátá kancelář nebo obývák rozhodně ne!

 • Vnitřní žaluzie

  4. 4. 2013, 15:43 | Diskuze (0)

  Na léto jsme se těšili. Sluneční paprsky si teď můžeme konečně vychutnat plnými doušky. Přiznejme si ale, že někdy už o ně tolik nestojíme. Přehřáty obývák či kancelář, to není nic příjemného. Vybavme je proto vnitřními žaluziemi.

MARKÝZY
ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD
Venkovní žaluzie horizontální
VÝSUVNÉ PERGOLY
BEZPEČNOSTNÍ ŽALUZIE A ROLETY
SCREENOVÉ ROLETY
DESIGNOVÉ STÍNĚNÍ
HLINÍKOVÉ PERGOLY
STÍNÍCÍ DOPLŇKY VELUX
SÍTĚ PROTI HMYZU
Partnerské weby