Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne
 • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Záclonové žaluzie

Žaluzie náhradní díly

4. 4. 2013, 15:45

K jednomu z podstatných prvků našich interiérů patří beze sporu také kvalitní stínící technika. Vaše okna se dají také zkrášlit kouskem pravé nefalšované přírody v podobě atraktivních žaluzií. Při instalaci musíme také myslet na žaluzie náhradní díly.

Žaluzie náhradní díly

Žaluzie dřívějších dob prošly bouřlivým vývojem. V dnešní době se nabízejí na našem trhu žaluzie v mnoha variantách a provedeních. K dostání jsou také v pestré škále materiálového provedení. Často se setkáváme se žaluziemi v hliníkovém provedení, ale také luxusní bambusové mohou být okrasou mnoha oken. Podstatnými komponenty jsou také žaluzie náhradní díly.

Bambusové žaluzie

Venkovní žaluzie a náhradní díly

Venkovní žaluzie jsou nejefektivnější ochranou proti slunci. Skrývají pro uživatele mnoho předností a neocenitelných výhod. Tepelné záření je zachyceno vně budovy a nedochází tak k nežádoucímu prostupu tepla do interiéru. Vedle vynikající protisluneční ochraně také skvěle chrání proti úniku tepla a proti nežádoucímu hluku. Naprosto ideální je kombinace vnitřního a venkovního zastínění. Sortiment žaluzií a různých stínících technik je tak přepestrý, že je opravdu z čeho vybírat a zároveň myslet na žaluzie náhradní díly.
Poptávka

Žaluzie náhradní díly a kouzlo přírodních materiálů

Dřevěné horizontální žaluzie vyrobené z atraktivních a luxusních přírodních materiálů jako jsou americká lípa nebo ramín budou vždy dokonalým a reprezentativním doplňkem. Nádherná kresba dřeva propůjčí všem interiérům za všech okolností útulný charakter. Náročnější zákazníci si mohou dát vyrobit žaluzie přesně na míru i s mnoha žaluziemi náhradní díly.

Oblíbené horizontální žaluzie a žaluzie náhradní díly

Venkovní žaluzie horizontálníHorizontální žaluzie jsou nejvyhledávanějším typem žaluzií. Setkáváme se s nimi prakticky všude. Jsou jimi vybaveny mnohé domácnosti a kanceláře. Jsou jednoduchou a velice ekonomickou stínící technikou. Lehce se také regulují. Při instalaci jakéhokoliv typu stínící techniky je vhodné myslet také na náhradní komponenty. Žaluzie náhradní díly patří ke 100% spokojenosti uživatelů.
Zobrazení: 188426 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Žaluzie levně

  4. 4. 2013, 15:49 | Diskuze (0)

  Plánujete dovybavit své bydlení nebo například i kancelář novými žaluziemi? Jistě přemýšlíte o tom, jak je pořídit pokud možno levně. A přesto byste neradi ustoupili ze svých požadavků na jejich kvalitu a vzhled. Možností, jak ušetřit je hned několik.

 • Žaluzie náhradní díly

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  K jednomu z podstatných prvků našich interiérů patří beze sporu také kvalitní stínící technika. Vaše okna se dají také zkrášlit kouskem pravé nefalšované přírody v podobě atraktivních žaluzií. Při instalaci musíme také myslet na žaluzie náhradní díly.

 • Látkové žaluzie

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  Látkové žaluzie jsou absolutně dokonalý a perfektní produkt. nechcete se vzdát klasických záclon? Moderní látkové žaluzie hýří těmi nejkrásnějšími látkami. Látkové žaluzie jsou také výrazným dekorativním prvkem.

 • Papírové žaluzie do oken

  4. 4. 2013, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud jste s příchodem léta došli k závěru, že na sluneční paprsky jste se sice dlouho těšili a teď si je chcete užívat, ale jen tam, kde o ně stojíte, papírové žaluzie jsou tu pro vás. Slunce u vody ano, přehřátá kancelář nebo obývák rozhodně ne!

 • Vnitřní žaluzie

  4. 4. 2013, 15:43 | Diskuze (0)

  Na léto jsme se těšili. Sluneční paprsky si teď můžeme konečně vychutnat plnými doušky. Přiznejme si ale, že někdy už o ně tolik nestojíme. Přehřáty obývák či kancelář, to není nic příjemného. Vybavme je proto vnitřními žaluziemi.