Horizontální žaluzie
LÁTKOVÉ ROLETY
VERTIKALNÍ ŽALUZIE
BAMBUSOVÉ ŽALUZIE
ZÁCLONOVÉ ŽALUZIE
UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
JAPONSKÉ POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY
PLISÉ
ŘÍMSKÉ ROLETY
Předokenní rolety
Tip dne

Záclonové žaluzie

Žaluzie náhradní díly

4. 4. 2013, 15:45

K jednomu z podstatných prvků našich interiérů patří beze sporu také kvalitní stínící technika. Vaše okna se dají také zkrášlit kouskem pravé nefalšované přírody v podobě atraktivních žaluzií. Při instalaci musíme také myslet na žaluzie náhradní díly.

Žaluzie náhradní díly

Žaluzie dřívějších dob prošly bouřlivým vývojem. V dnešní době se nabízejí na našem trhu žaluzie v mnoha variantách a provedeních. K dostání jsou také v pestré škále materiálového provedení. Často se setkáváme se žaluziemi v hliníkovém provedení, ale také luxusní bambusové mohou být okrasou mnoha oken. Podstatnými komponenty jsou také žaluzie náhradní díly.

Bambusové žaluzie

Venkovní žaluzie a náhradní díly

Venkovní žaluzie jsou nejefektivnější ochranou proti slunci. Skrývají pro uživatele mnoho předností a neocenitelných výhod. Tepelné záření je zachyceno vně budovy a nedochází tak k nežádoucímu prostupu tepla do interiéru. Vedle vynikající protisluneční ochraně také skvěle chrání proti úniku tepla a proti nežádoucímu hluku. Naprosto ideální je kombinace vnitřního a venkovního zastínění. Sortiment žaluzií a různých stínících technik je tak přepestrý, že je opravdu z čeho vybírat a zároveň myslet na žaluzie náhradní díly.
Poptávka

Žaluzie náhradní díly a kouzlo přírodních materiálů

Dřevěné horizontální žaluzie vyrobené z atraktivních a luxusních přírodních materiálů jako jsou americká lípa nebo ramín budou vždy dokonalým a reprezentativním doplňkem. Nádherná kresba dřeva propůjčí všem interiérům za všech okolností útulný charakter. Náročnější zákazníci si mohou dát vyrobit žaluzie přesně na míru i s mnoha žaluziemi náhradní díly.

Oblíbené horizontální žaluzie a žaluzie náhradní díly

Venkovní žaluzie horizontálníHorizontální žaluzie jsou nejvyhledávanějším typem žaluzií. Setkáváme se s nimi prakticky všude. Jsou jimi vybaveny mnohé domácnosti a kanceláře. Jsou jednoduchou a velice ekonomickou stínící technikou. Lehce se také regulují. Při instalaci jakéhokoliv typu stínící techniky je vhodné myslet také na náhradní komponenty. Žaluzie náhradní díly patří ke 100% spokojenosti uživatelů.
Zobrazení: 99401 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Žaluzie levně

  4. 4. 2013, 15:49 | Diskuze (0)

  Plánujete dovybavit své bydlení nebo například i kancelář novými žaluziemi? Jistě přemýšlíte o tom, jak je pořídit pokud možno levně. A přesto byste neradi ustoupili ze svých požadavků na jejich kvalitu a vzhled. Možností, jak ušetřit je hned několik.

 • Žaluzie náhradní díly

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  K jednomu z podstatných prvků našich interiérů patří beze sporu také kvalitní stínící technika. Vaše okna se dají také zkrášlit kouskem pravé nefalšované přírody v podobě atraktivních žaluzií. Při instalaci musíme také myslet na žaluzie náhradní díly.

 • Látkové žaluzie

  4. 4. 2013, 15:45 | Diskuze (0)

  Látkové žaluzie jsou absolutně dokonalý a perfektní produkt. nechcete se vzdát klasických záclon? Moderní látkové žaluzie hýří těmi nejkrásnějšími látkami. Látkové žaluzie jsou také výrazným dekorativním prvkem.

 • Papírové žaluzie do oken

  4. 4. 2013, 15:44 | Diskuze (0)

  Pokud jste s příchodem léta došli k závěru, že na sluneční paprsky jste se sice dlouho těšili a teď si je chcete užívat, ale jen tam, kde o ně stojíte, papírové žaluzie jsou tu pro vás. Slunce u vody ano, přehřátá kancelář nebo obývák rozhodně ne!

 • Vnitřní žaluzie

  4. 4. 2013, 15:43 | Diskuze (0)

  Na léto jsme se těšili. Sluneční paprsky si teď můžeme konečně vychutnat plnými doušky. Přiznejme si ale, že někdy už o ně tolik nestojíme. Přehřáty obývák či kancelář, to není nic příjemného. Vybavme je proto vnitřními žaluziemi.